dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

PRZEKAŻ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU - KLIKNIJ TUTAJ.

REKRUTACJA 2024/2025 - KLIKNIJ TUTAJ.

KONKURSY Z OKAZJI 150-LECIA SZKOŁY - KLIKNIJ TUTAJ.

DNI WOLNE W 2 PÓŁROCZU - KLIKNIJ TUTAJ.

Zbiórka surowców wtórnych Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach

L.p.

Rodzaj surowca

Opiekun akcji

Makulatura

październik 2019 i kwiecień 2020

wg podanego harmonogramu

Plastikowe zakrętki

cały rok

mgr Dorota Święch

Akcja prowadzona w ramach Wolontariatu

Zużyte baterie

cały rok

mgr Krystyna Oliwa

Pudełko na baterie znajduje się w sali

nr 9

1.W roku szkolnym 2019/2020 prowadzona będzie zbiórka następujących surowców wtórnych:

2.Zbiórka zużytych baterii:

a/ Baterie przynosimy do sali nr 9 (chemia) po wcześniejszym zanotowaniu ilości przez ucznia wyznaczonego w danej klasie przez wychowawcę ,. W  klasach I i II  ilości   przyniesionych  baterii notują wychowawcy.

b/ Na koniec pierwszego semestru i na koniec roku listy będzie zbierać pani Krystyna Oliwa.

c/ Akcja prowadzona jest w formie konkursu szkolnego.

3.Zbiórka makulatury:

a/ 24.10.2019  - czwartek  (pierwszy termin zbiórki)  w godzinach  7.30 do  8.30

b/ Makulatura musi być spakowana w paczki  pook. 5 kg, podpisana, z podaną ilością kilogramów

c/ NIE ZBIERAMY TEKTURY.  Przynosimy stare: gazety, książki, zeszyty, katalogi i  itp.

d/ Uczniowie  z klasy 6b będą czekać przy wejściu do budynku szkoły (od strony boiska) z listami klas, należy do nich podejść i podać ilość przyniesionej makulatury.

e/ Inni wyznaczeni uczniowie odbierają makulaturę i układają w magazynku  w.f.

f/ Zbiórka prowadzona jest w formie konkursu indywidualnego i klasowego, wyniki zostaną ogłoszone  na  końcu roku szkolnego.

sp1@myslenice.pl