baner6
IMG_8819
baner8
baner7
baner5
IMG_5673
Previous Next
1 2 3 4 5 6 7 8
 dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

REKRUTACJA 2023/2024 - KLIKNIJ TUTAJ.

Akcja Segregacja za jeden grosik - kliknij tutaj.

logoW piątek 4 października 2019 roku odbędzie się  9. edycja akcji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ang. World Multiplication Table Day). Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób.

W Naszej Szkole w ramach akcji odbędzie się konkurs, podczas którego wybrany zostanie „Mistrz Tabliczki Mnożenia” odpowiednio klasy czwartej i klasy piątej (wszyscy uczniowie tych klas biorą udział w konkursie).

 

Nagrodzonych będzie trzech uczniów z każdej z klasy, którzy uzyskają najlepsze wyniki. Następnie utworzą oni Komisję Egzaminacyjną i „tabliczkową wiedzę” sprawdzą (podczas krótkich egzaminów) w starszych klasach.

Katarzyna Twardosz

Koordynator IX ŚDTM w szkole

logo
logo2
plakat
Previous Next Play Pause
1 2 3
Zadzwoń do nas
12 272 13 38
sp1@myslenice.pl
Jana Sobieskiego 1, Myślenice

Back to top