dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

PRZEKAŻ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU - KLIKNIJ TUTAJ.

REKRUTACJA 2024/2025 - KLIKNIJ TUTAJ.

KONKURSY Z OKAZJI 150-LECIA SZKOŁY - KLIKNIJ TUTAJ.

DNI WOLNE W 2 PÓŁROCZU - KLIKNIJ TUTAJ.

W dniu 10 listopada 2022 r w naszej Szkole świętować będziemy 104 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Społeczność szkolna pragnie uczcić ten dzień w miejscu symbolicznym, które jak najbardziej związane jest wydarzeniami historycznymi oraz Bohaterami walki o niepodległość i wolność naszego kraju – Pomniku Niepodległości znajdującym się na rynku naszego miasta.

Wydarzenie będzie przebiegało według następującego programu:

Godz.10.30 – wyjście klas z wychowawcami ze szkoły do rynku przed Pomnik Niepodległości. Uczniowie ustawiają się klasami we wcześniej ustalonych miejscach.

Godz. 10.45 – wysłuchanie piosenek patriotycznych wykonywanych przez uczniów, wystąpienie Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego SP nr 1, zapalenie zniczy pod pomnikiem przez przedstawicieli samorządów klasowych.

Godz.11.11 - wspólne odśpiewanie Hymnu Państwowego, a następnie wykonane zostanie pamiątkowe zdjęcie przy wykorzystaniu drona (jeżeli pozwoli na to pogoda). Podczas wykonywania zdjęcia uczniowie będą trzymać w rękach białe i czerwone kartki tworząc flagę naszego państwa.

Bardzo zachęcamy aby uczniowie tego dnia byli ubrani na biało czerwono lub galowo z akcentami (kotyliony, wstążki) w barwach narodowych.

sp1@myslenice.pl