dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

PRZEKAŻ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU - KLIKNIJ TUTAJ.

REKRUTACJA 2024/2025 - KLIKNIJ TUTAJ.

KONKURSY Z OKAZJI 150-LECIA SZKOŁY - KLIKNIJ TUTAJ.

DNI WOLNE W 2 PÓŁROCZU - KLIKNIJ TUTAJ.

mokis logoMOKiS Myslenice zaprasza 14.05. na Noc Galerii. Od godziny 17.00 trwać będą w MOKiS obchody dorocznego święta wystawiennictwa i sztuki wizualnej, za sprawą kolejnej, realizowanej przez instytucję Nocy Galerii w ramach Europejskiej Nocy Muzeów i Galerii 2022. Zapraszamy przy tej okazji do wspólnego spotkania w MOKiS podczas wernisaży trzech i finisażu jednej wystawy.

Podczas tej szczególnie ważnej nocy zobaczymy ekspozycje:
- „…jak jeden dzień” Marity Benke-Gajdy /ceramika i rysunek/,
- „Wycinanka” Anny Małeckiej-Beiersdorf /wycinanka krakowska i żydowska/,
- "Słodkie Chłopaki" Piotra Zealota Marca /komiks/,
- "Ceramika bez granic" wystawę zbiorową Stowarzyszenia "Ceramika bez granic" /ceramika/.

Wieczór uświetni recital Wiktorii Bisztygi. Przygotowane ekspozycje będą dostępne dla zwiedzających od 17.00 aż do 24.00. Na wydarzenie realizowane w ramach obchodów 680-lecia Myślenic zapraszają: Miasto i Gmina Myślenice, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Kino Muza.
sp1@myslenice.pl