powodz24 4Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Serdeczne podziękowania za wsparcie akcji Szkolnego Klubu Wolontariatu w związku z powodzią, która dotknęła zachodnią Polskę.

Zbiórka odbywała się od 17-20 września, a zbierane były m.in. środki czystości, przybory toaletowe, konserwy, woda, środki na uczulenia. Efekt zbiórki był oszałamiający. Dzięki ogromnej hojności zebraliśmy naprawdę ogromną ilość produktów, którą na bieżąco segregowali uczniowie klasy 6b. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i odpowiedzieli na nasz apel - uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły.

Kierujemy wielkie podziękowania Strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej Dolne Przedmieście, dzięki którym wszystkie produkty dotarły do mieszkańców zalanych terenów południowo – zachodniej Polski.

Ponadto nasi wolontariusze z klasy 8a w piątek (20.09) oraz we wtorek (24.09) pod czujnym okiem Pani Marii Dziadkowiec - Zajmy pomagali w segregacji żywności. Ta akcja natomiast była organizowana przez Myślenickie Centrum Usług Społecznych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niniejszej akcji.

po (1)
po (2)