den2021 maleW dniu dzisiejszym (18.10.2021r.) w sali weselnej Euforia w Myślenicach miała miejsce miła uroczystość. To tutaj odbyło się spotkanie, podczas którego Pan Burmistrz Jarosław Szlachetka wręczył nagrody dla wyróżniających się nauczycieli i dyrektorów szkół z Gminy Myślenice.

Z naszej szkoły nagrodzeni zostali:

• Pan dyrektor Tadeusz Jarząbek
  • Pani Krystyna Oliwa
  • Pani Jadwiga Lenart
  • Pani Irena Chwiej

Uroczystość  odbyła się z udziałem burmistrza Jarosława Szlachetki, przewodniczącego Rady Miejskiej Wacława Szczotkowskiego, posła na Sejm RP Władysława Kurowskiego, radnego sejmiku Województwa Małopolskiego Roberta Bylicy, naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia Małgorzaty Ciemińskiej, a także pracowników Zespołu Ekonomiki Oświaty w Gminie Myślenice.

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania wszystkich zebranych przez Panią Naczelnik Wydziału Edukacji Małgorzatę Ciemińską. Następnie głos zabrał Pan poseł Władysław Kurowski, który przypomniał o roli i powołaniu zawodu nauczyciela. Pogratulował i podziękował wszystkim pedagogom i życzył wiele wytrwałości w pięknej ale i ciężkiej pracy jakim jest zawód nauczyciela.

Następnie głos zabrał P. Burmistrz Jarosław Szlachetka. Wspomniał o tym, że corocznie przyznawane są dla wyróżniających się nauczycieli nagrody za wspaniała pracę i wysiłek podejmowany w wychowanie i kształcenie dzieci i młodzieży. Złożył również serdeczne życzenia wszystkim pracownikom oświaty, nauczycielom, a także obsłudze pracującej w szkołach.

Nagrodzonym nauczycielom serdecznie gratulujemy! :)

den2021 (12)
den2021 (1)