szkola w czasach zarazyMiło nam poinformować, że uczennice klasy 6a Alicja Ambroży, Martyna Kozyra, Elżbieta Matoga oraz Anna Kasperek zajęły I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Szkoła w Czasach Zarazy”, którego organizatorem było Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Neo TM School w Myślenicach. Konkurs obejmował trzy kategorie: Kronika Szkolna, Konkurs Filmowy, Konkurs Plastyczny. Dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne w kategorii filmowej. Stworzone przez Nie dzieło stanowi niezwykle wzruszającą i mądrą interpretację tego, czym był dla Nich okres zdalnego nauczania oraz pandemicznej rzeczywistości.

W tym samym konkursie w kategorii Praca plastyczna Wyróżnienie zdobyła także Martyna Polczyk uczennica klasy 6a. Pracę Martyny doceniły osoby uczestniczące w wystawie prac i uhonorowana została również Nagrodą Publiczności.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy, jesteśmy z Nich dumni i życzymy dalszych sukcesów! :)

Zapraszamy do obejrzenia zwycięskiego filmu oraz relacji z rozdania nagród.

Film uczennic - kliknij tutaj (źródło Yt NeoSchool)

Relacja z zakończenia konkursu - kliknij tutaj (źródło Myslenice ITV)

Galeria zdjęć z rozdania nagród na stronie ITV Myslenice - kliknij tutaj.