poznajemy ojcowiznęMiło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”. W etapie powiatowym naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Julia Hałas i Wiktoria Koszut z klasy VIIb, Julia Wątor, Ewa Kaczanowska i Dominik Drożdż z klasy VIa, Anna Domagała, Katarzyna Domagała i Alina Hajderek z klasy VIb .

17 lutego w siedzibie myślenickiego oddziału PTTK „Lubomir” obradowała komisja konkursowa oceniająca prace w etapie powiatowym.

W etapie powiatowym Julia Hałas zdobyła 1 miejsce, Anna Domagała i Katarzyna Domagała zdobyły 2 miejsce, Wiktoria Koszut 3 miejsce, natomiast Julia Wątor, Ewa Kaczanowska, Alina Hajderek i Dominik Drożdż otrzymali wyróżnienie. Nagrodzone prace zostały zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego. Opiekunem uczniów jest P. Teresa Salwa - Ogórek.

Serdecznie gratulujemy!