Jubileuszowy XX Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Szkół Podstawowych “Hej, kolęda…” organizowanym przez Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie (filia MOKiS) oraz Urząd Miasta i Gminy Myślenice odbył się 17 stycznia 2020r. Przegląd ma na celu kultywowanie tradycji śpiewania Kolęd i Pastorałek oraz umożliwianie dzieciom i młodzieży szkolnej realizowanie pasji muzykowania.

Miło nam poinformować, iż Julia w kategorii wiekowej klasy IV-VI  soliści i duety zdobyła Nagrodę Grand Prix.

Julia brała również udział w X Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez Sułkowicki Ośrodek Kultury oraz Starostwo Powiatowe w Myślenicach w dniu 15 stycznia 2020r. i również tam sięgnęła po laury zajmując  III miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa klasy V-VIII – soliści.

Gratulujemy  i życzymy wielu sukcesów! :)

dyplom Julia Pitala 001
Screenshot_2020-01-22-17-57-50-372_com.facebook.katana