dzien tabliczki mnozenia2 października uczniowie naszej szkoły świętowali XI Dzień Tabliczki Mnożenia. W klasach III-V zostały przeprowadzone zawody ze znajomości tabliczki mnożenia. Uczniowie rozwiązywali zadania na czas, odszyfrowywali rebusy, rozwiązywali wykreślanki i inne łamigłówki matematyczne z tabliczką mnożenia w tle.

Najlepsi uczniowie rywalizowali ze sobą w konkurencji finałowej o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia. Tytuł Mistrza otrzymali:

- klasy III - Wojciech Zięba III b,

- klasy IV - Zofia Mucha IV a,

- klasy V - Magdalena Drożdż oraz Karol Jacek Kl. V a - uzyskując maksymalny wynik.

27 października odbyło się wręczenie nagród i dyplomów dla Mistrzów Tabliczki Mnożenia klas III-V. Pan Dyrektor Tadeusz Jarząbek podczas krótkiego apelu wyróżnił zwycięzców. Dziękuję za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu rozgrywek klasowych: p. Edycie Ptasińskiej-Figuła, p. Iwonie Zachariasz, p. Katarzynie Twardosz.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy! :)

Monika Kozyra

sdtm12