zdj akademia 213 października 2021 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęły uczennice z Rady Samorządu Uczniowskiego Julia Pitala i Lidia Mądra. Przypomniały one rys historyczny powstania i działalności Komisji Edukacji Narodowej, która była pierwszą w Polsce jak i w całej Europie władzą oświatową mającą charakter współczesnego ministerstwa oświaty.

zdj akademia 2

Prezentem dla Nauczycieli były życzenia, w których uczennice wyraziły szacunek i wdzięczność za trud podejmowany każdego dnia w pracy. Dopełnieniem życzeń była radosna piosenka pt. „Życzenia dla Nauczycieli", którą wykonali uczniowie z klasy 4b i 6a: Katarzyna Basista, Małgorzata Dobosz, Danuta Maślak, Aniela Mądra, Bartłomiej Krzyżczyk, Dominik Szymski. Muzyczny upominek wywołał radosny uśmiech na twarzach odbiorców.

Kolejnym punktem naszego spotkania było wręczenie Nagród Dyrektora wyróżnionym nauczycielom. W tym roku za swa pracę nagrodzeni zostali:

Baranek Edyta

Ptasińska-Figuła Edyta

Biela Paweł

Senderski Przemysław

Chmiel Mirosława

Święch Dorota

Dziura Krzysztof

Twardosz Katarzyna

Jochymik Edyta

Wójtowicz Monika

Kocur Magdalena

Wygona-Wątor Anita

Michalik Anna

Zachariasz Iwona

Miętka Magdalena

Zduń Jerzy

Pitak Anna

Na koniec uroczystości uczniowie z Rady Samorządu Uczniowskiego wręczyli kwiaty oraz słodkie upominki Nauczycielom i Pracownikom Szkoły.

Anita Wygona-Wątor

W szkole miało tez miejsce uroczyste przyjęcie w poczet uczniów. Prezentujemy poniżej fotografie klas:

poczet (1)
poczet (2)
poczet (3)
poczet (4)
poczet (5)
poczet (6)
poczet (7)
poczet (8)
poczet (9)
poczet (10)