planetariumZapraszam wszystkich zainteresowanych uczniów poznawaniem naszego Układu Słonecznego do udziału w zajęciach proponowanych przez Planetarium w Chorzowie. W związku z przebudową obiektu wszystkie zajęcia w roku szkolnym 2021/2022 będą prowadzone w formie on-line. Uczestnikami kół mogą uczniowie z różnych klas. Zajęcia są bezpłatne, a liczba miejsc jest ograniczona.

Naboru do Koła dokonuje się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej Organizatora. Wypełniony formularz należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podpisany przez Rodzica/Opiekuna oryginał należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby Organizatora przed pierwszymi zajęciami. Zgłaszając chęć udziału w zajęciach należy zapoznać się z regulaminem Kół Zainteresowań przy Planetarium Śląskim.

Informacje o wynikach rekrutacji będą przesłane drogą elektroniczną. Po zakwalifikowaniu Uczestnika zostanie on przydzielony do odpowiedniej grupy wiekowej. Zapisy trwają tylko do 15 września 2021r. Szczegóły dotyczące zapisów na zajęcia można uzyskać pod numerem telefonu: 32 745 27 28.

Teresa Salawa-Ogórek

Formularz zgłoszeniowy - kliknij tutaj.

Regulamin Kół - kliknij tutaj.