go jump01Koniec roku to okazja do wycieczek i integracji uczniów. A najlepiej integruje... sport!

W poniedziałek 14 czerwca klasa 4a pod opieką wychowawcy, Przemysława Senderskiego, wybrała się na wycieczkę do Go Jump w Krakowie. Klasa jest nieliczna, ale jak się rozbiegli po sali z atrakcjami to wydawało się, że jest ich ze trzy razy więcej. Trampoliny, zjeżdżalnie, rampy, huśtawki, tyrolka, park linowy – dały radę zmęczyć nawet najwytrwalszych sportowców.

 

 

Na zakończenie pierwszej części instruktorzy zaprosili młodzież na tor przeszkód, który okazał się dla większości sporym wyzwaniem. Najlepiej radził sobie Janek, który odkrył w sobie talent i niczym Tarzan dosłownie przebiegł przez wszystkie przeszkody. Zwinniejsi pomagali słabszym, przez co klasowy zespół jeszcze bardziej się zintegrował, ćwicząc przy okazji umiejętność sportowego zachowania.

Po krótkiej przerwie, która zregenerowała nadwątlone siły naszych czwartoklasistów, uczniowie pognali na olbrzymie dmuchańce, które zawsze są ulubioną atrakcją dla dużych i małych. A na sam koniec niespodzianka – lody kulkowe.

To była ostatnia i jak na razie jedyna wycieczka klasowa w tym covidowym roku szkolnym. Ale wychowawca już planuje kolejne wyjazdy – dla swoich piątoklasistów :)   

 

tekst i fot. Maja Ingarden

 

Link do albumu - klinij tutaj.

 

go_jump01
go_jump1
go_jump2
go_jump3
go_jump4
go_jump5

Back to top