bal osmoklasisty 31W sobotę 15 czerwca 2024 roku odbył się bal ósmoklasisty w naszej szkole, zorganizowany przez rodziców klasy 8a. Na balu bawili się uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele. Szkoła i sale zostały pięknie przystrojone.

 

Dobrą zabawę zagwarantował nam DJ Jaro, który zorganizował nam różnego typu zabawy taneczne przez co nasz bal był bardzo urozmaicony o śmieszne i integracyjne gry. Jedzenie również było na najwyższym poziomie oraz różnorodne, przez co każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 

Uroczystość zaczęła się przemową Pana Dyrektora, przedstawicieli Rodziców i Uczniów oraz tradycyjnym odtańczeniem poloneza. Uczniowie świetnie się bawili tańcząc i śpiewając razem z innymi. Na balu zorganizowana została również foto – budka, która pomogła nam w zachowaniu wspaniałych wspomnień z tego wydarzenia. Na końcu zdjęcia z niej, oraz inne przygotowane wcześniej przez uczniów zostały wklejone do albumu dla wychowawcy. Album zawierał także słowo od każdego ucznia.

 

Zabawa trwała aż do północy. Zakończyła się przemową P. Dyrektora oraz uroczystym przekazaniem albumu od klasy Pani Anicie Wygonie - Wątor, naszej wychowawczyni. Każdy osoba biorąca udział w balu stwierdziła, że był on wspaniałym doświadczeniem oraz zakończeniem cudownego etapu życia i przygotowaniem do rozpoczęcia kolejnego.

 

Katarzyna Figuła, Antonia Myśliwiec, Alicja Mardaus

 

bal_osmoklasisty (5)
bal_osmoklasisty (6)
bal_osmoklasisty (7)
bal_osmoklasisty (8)
bal_osmoklasisty (9)
bal_osmoklasisty (10)
bal_osmoklasisty (11)
bal_osmoklasisty (12)
bal_osmoklasisty (13)
bal_osmoklasisty (14)
bal_osmoklasisty (15)
bal_osmoklasisty (16)
bal_osmoklasisty (17)
bal_osmoklasisty (18)
bal_osmoklasisty (19)
bal_osmoklasisty (20)
bal_osmoklasisty (21)
bal_osmoklasisty (22)
bal_osmoklasisty (23)
bal_osmoklasisty (24)
bal_osmoklasisty (25)
bal_osmoklasisty (26)
bal_osmoklasisty (27)
bal_osmoklasisty (28)
bal_osmoklasisty (29)
bal_osmoklasisty (30)
bal_osmoklasisty (31)
bal_osmoklasisty (32)
bal_osmoklasisty (33)
bal_osmoklasisty (34)
bal_osmoklasisty (35)
bal_osmoklasisty (36)
bal_osmoklasisty (37)
bal_osmoklasisty (38)
bal_osmoklasisty (39)
bal_osmoklasisty (40)
bal_osmoklasisty (41)
bal_osmoklasisty (42)
bal_osmoklasisty (43)
bal_osmoklasisty (44)
bal_osmoklasisty (45)
bal_osmoklasisty (46)
bal_osmoklasisty (47)
bal_osmoklasisty (48)
bal_osmoklasisty (49)
bal_osmoklasisty (50)
bal_osmoklasisty (51)
bal_osmoklasisty (52)
bal_osmoklasisty (53)
bal_osmoklasisty (54)

Back to top