zol 2„Nie bójcie się słabości człowieka ani jego wielkości!

Człowiek zawsze jest wielki, także w słabości…” - Jan Paweł II

 

Wiadomość o akcji Szkolnego Wolontariatu dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego przy szpitalu w Myślenicach obiegła Uczniów naszej szkoły, a Ci z wielkim sercem i zaangażowaniem włączyli się w tę akcję.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim Kolegom i Koleżankom za udział w akcji przygotowania laurek z okazji Dania Babci i Dziadka dla pacjentów Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego przy myślenickim szpitalu! Ilość zebranych kartek i tego jak pięknie każda z nich została wykonana, jak wspaniałe życzenia zawierała, przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania! Mimo, że była to spontaniczna i przeprowadzona w tempie ekspresowym akcja z Waszą pomocą zakończyła się sukcesem!

 

W poniedziałek 22.01.2024 r. czwórka wolontariuszy naszej szkoły wraz z Panią Wicedyrektor udała się do ZOL-u, aby złożyć życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz wręczyć przygotowane kartki wszystkim pacjentom. Zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci zarówno przez personel oddziału, jak i przebywających tam podopiecznych. Każdy z nich otrzymał od nas laurkę i wykonany z papieru kwiat. Trudno wyrazić słowami jak wiele radości w sercu czuł każdy z nas widząc uśmiechy wdzięczności na twarzach Seniorów. Mamy nadzieję, że tego dnia udało nam się wnieść choć odrobinę radości każdemu z nich w tym trudnym i pełnym cierpienia czasie.

 

Pani Oddziałowa, która przyjęła nas bardzo miło i towarzyszyła nam przez cały pobyt na koniec powiedziała, że czeka na nas w przyszłym roku! Jesteśmy zmotywowani do działania! Z Waszym wsparciem wiemy, że damy radę! Raz jeszcze bardzo dziękujemy wszystkim z pomoc!

 

Anna Sobczak, kl. 5b

 

zol (2)
zol (3)
zol (4)
zol (5)
zol (6)
zol (7)
zol (1)

Back to top