den2020Drodzy Nauczyciele!

Z okazji Waszego święta życzymy Wam, aby jedynymi zmartwieniami w Waszym życiu były plamy z kredy na ubraniach, a nie nasze klasówki. Obyście nigdy nie musieli sprawdzać testów z wypisanym długopisem, a oceny same pojawiały się w dzienniku - oczywiście te najlepsze!

Niech każdy dzwonek zwiastuje nie tylko przerwę, ale i chwilę wytchnienia, a kawa w pokoju nauczycielskim zawsze będzie gorąca i w magiczny sposób niech się nie kończy. Życzymy Wam również, by wszyscy uczniowie mieli zawsze odrobione prace domowe i sami zgłaszali się do odpowiedzi.

I najważniejsze - niech uśmiech towarzyszy Wam na każdej lekcji, a każdy dzień w szkole przynosi satysfakcję i radość. Bo bez Was nasza szkoła nie miałaby tego wyjątkowego klimatu!

Życzy Samorząd Uczniowski