Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele, Kochani Uczniowie i Szanowni Rodzice!

samorzad szkolny podziekowanieJuż niedługo,  po prawie dwóch latach, zakończy swą pracę RADA SAMORZĄDU SZKOLNEGO w skład której wchodzą:

Przewodniczący: Jakub Jąkała kl.8a

Zastępca: Wiktor Tula kl.8a

Zastępca: Aniela Mądra kl.6b

W skład Rady Samorządu wchodzili również:

Błażej Ingarden kl.7a

Danuta Maślak kl.6b

Cecylia Malczewska kl.6a

Antonii Hołuj kl.6a

Jako opiekun Samorządu Szkolnego chciałam bardzo podziękować wszystkim uczniom, którzy angażowali się w pracę Rady Samorządu Szkolnego, za ich zaangażowanie, poświęcenie i trud, który wkładali przez ostatnie prawie dwa lata. Wasza kadencja była pełna wyzwań, ale także wielu niezapomnianych doświadczeń i osiągnięć.

Podczas tych dwóch lat Samorząd Szkolny zrealizował wiele ciekawych inicjatyw i wydarzeń, które wpłynęły pozytywnie na naszą społeczność szkolną. Współpraca, zaangażowanie i kreatywność, które okazaliście, zasługują na najwyższe uznanie.

Jako członkowie Samorządu Szkolnego mieliście okazję do rozwoju osobistego i zdobycia nowych umiejętności. Praca w zespole, zarządzanie czasem, komunikacja oraz zdolność do podejmowania decyzji to tylko niektóre z umiejętności, które mogliście rozwijać podczas swojej kadencji.

Nie możemy również zapominać o wyzwaniach i trudnościach, które towarzyszyły Waszej pracy. Angażowanie się w samorząd szkolny wymaga wielu godzin pracy, poświęcenia osobistego czasu! Dlatego też, niezmiernie cenię Wasze oddanie, mimo wszystkich przeciwności.

Nadszedł czas na wybór nowych członków Samorządu Szkolnego, którzy będą kontynuować Waszą pracę i dążyć do dalszego rozwoju naszej społeczności szkolnej. Apeluję do Was wszystkich kochani uczniowie, abyście dokonali tego wyboru w sposób spokojny i przemyślany. Wybór odpowiednich osób na te stanowiska ma ogromne znaczenie dla naszej szkoły, dlatego warto poświęcić czas na wybór tych, którzy najlepiej reprezentują nasze wartości i cele.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim członkom samorządu za Waszą pracę i oddanie. Mam nadzieję, że nowa Rada Samorządu Szkolnego będzie kontynuować tę drogę, dążąc do jeszcze większych osiągnięć. Wybory do Rady odbędą się w naszej szkole w maju.

Anita Wygona-Wątor:

opiekun Samorządu Szkolnego