denZ okazji Dnia Edukacji Narodowej, w imieniu wszystkich Rodziców, chcemy złożyć najlepsze życzenia Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły. Życzymy Państwu dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności oraz uśmiechu na każdy dzień.

Dziękujemy za Państwa pracę i trud, za stworzenie szkoły, która jest dla uczniów przyjaznym i pełnym ciepła miejscem. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie dobre słowa i gesty, jakimi obdarowują nas Państwo na co dzień. Życzymy więc niegasnącego entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy, uznania i szacunku wychowanków, rodziców i całej społeczności lokalnej. Proszę nie ustawać w swoim powołaniu, niech Państwa praca z dziećmi i młodzieżą będzie źródłem satysfakcji.

Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach