podziekowanieSwoją pracę na rzecz Jedynki jako przewodniczący Rady Rodziców zakończył Pan Artur Tula. Na zakończenie pełnienia funkcji skierował podziękowania, które zamieszczamy poniżej.

Nadszedł czas, kiedy kończę swoją pracę w Radzie Rodziców naszej szkoły. W imieniu swoim chciałbym podziękować całej społeczności Jedynki: Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom oraz Uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach.

Dziękuję za Wasz trud, zaangażowanie i okazane serce! Dyrekcji szkoły składam słowa uznania i podziękowanie za udaną współpracę przez cały czas trwania mojej kadencji jako Przewodniczący Rady Rodziców. Rodzicom dziękuję za wspólne inicjatywy, które przeprowadziliśmy dla rozwoju dzieci i naszej szkoły. Uczniom życzę kolejnego dobrego roku szkolnego i zgłębiania wiedzy oraz rozwijania swoich pasji.

Wyrażam swoją ogromną wdzięczność dla wszystkich osób, które przyczyniły się do rozwoju i sukcesów jakie osiągnęły w tym czasie nasze dzieci! Dziękuję za bardzo udaną współpracę i życzę Jedynce sukcesów na wiele dalszych lat!

Z wyrazami szacunku,

Artur Tula