podziekowanieWiedza jest drugim słońcem dla ludzi. (Platon)

W imieniu wszystkich rodziców chciałbym podziękować Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach. Dziękuję za Wasz trud, zaangażowanie i okazane serce! Dyrekcji szkoły składam słowa uznania i podziękowanie za udaną współpracę przez cały rok.

Drodzy Uczniowie naszej Jedynki!

Z całego serca gratuluję Wam osiągnięcia, jakim jest zakończenie kolejnego roku szkolnego, a ósmoklasistom zakończenia szkoły.

Składam Dyrekcji, kadrze pedagogicznej i pracownikom szkoły, ale także dzieciom i młodzieży, jak również rodzicom udanego, radosnego i pełnego inspirujących przygód wypoczynku. Wakacje spędźcie ciekawie, ale i bezpiecznie!

Wyrażam swoją ogromną wdzięczność dla wszystkich osób, które przyczyniły się do rozwoju i sukcesów jakie osiągnęły w tym roku szkolnym nasze dzieci!

Przewodniczący Rady Rodziców

Artur Tula