1„To światło słońca rodzicielskiej miłości i zachęty pozwala dziecku wzrastać”

F. Bauer

 

Dnia 31 maja 2022 r. w Domu Katolickim im. ks. prałata Józefa Bylicy odbył się koncert pt. „My dla Was” przygotowany specjalnie dla Rodziców przez Uczniów i Uczennice Szkoły Podstawowej nr 1.

 

Widowisko słowno - muzyczno – taneczne było wyrazem wdzięczności za trud włożony w wychowanie, codzienną pomoc oraz wsparcie. Klasy młodsze, a także przedstawiciele klas starszych zaprezentowali utwory muzyczne, wokalne, układy choreograficzne, utwory poetyckie i prozatorskie. Ze sceny poprzez słowo, taniec oraz śpiew wypowiedzieliśmy głośne i płynące prosto z serca: DZIĘKUJEMY WAM DRODZY RODZICE!  

 

Mamy nadzieję, że wydarzenie to na stałe wpisze się w tradycję naszej szkoły.

 

W koncercie udział wzięli:

 

Klasy: 1a, 1b,2a,2b,3a,3b

 

Przedstawiciele klas starszych: klasy 8: Jagoda Wysocka (śpiew, ukulele), klasy 7: Julia Pitala (śpiew), Mikołaj Górka (recytacja), Martyna Kozyra (taniec nowoczesny), Elżbieta Matoga (akrobatyka), Adam Hołuj (gitara elektryczna), Jacek Słomka (oprawa muzyczna) klasa 6: Alicja Mardaus (śpiew, recytacja), Alicja Wątor (śpiew, ukulele), Monika Wątor (śpiew), Katarzyna Figuła (śpiew), Arina Rikabal (śpiew), Dominik Szymski (gitara klasyczna, śpiew, recytacja), Bartłomiej Krzyżczyk (śpiew), Jakub Chęć (śpiew), Franciszek Koniuszy (saksofon, śpiew), Wiktor Tula (pomoc techniczna) klasa 5: Magdalena Drożdż (recytacja), klasy 4: Cecylia Malczewska (flet poprzeczny), Zofia Mucha (pianino), Aleksandra Gwóźdź (taniec), Zuzanna Ryś (taniec), Emilia Klakla (recytacja), Antoni Hołuj (recytacja), Aniela Mądra (śpiew), Danuta Maślak (recytacja, trio gitarowe), Katarzyna Basista (trio gitarowe), Małgorzata Dobosz (trio gitarowe).

 

Osoby odpowiedzialne za przygotowanie uczniów: klasy 1-3: Edyta Jochymik (1a), Barbara Kaperek (1b), Edyta Baranek (2a), Magdalena Kocur (2b), Edyta Ptasińska- Figuła (3a), Iwona Zachariasz (3b), klasy 4-8: Anita Wygona - Wątor, Magdalena Orawin, Magdalena Miętka.

 

Gratulujemy pięknych wystepów naszym uczniom, a Rodzicom jeszcze raz z serca DZIĘKUJEMY! :)

 

30
23
36
39
29
2
35
45
13
20
21
17
8
3
19
42
41
32
31
6
10
22
43
1
37
40
24
28
26
9
11
14
34
27
38
44
33
18
12
5
15
25
4
7

Back to top