konkurs portretgwoZapraszamy do udziału w konkursie pt. "Portret Słynnego Matematyka". Zadanie konkursowe polega na wykonaniu przez ucznia portretu dowolnego uczonego, znanego powszechnie z tego, iż w czasie swojego życia zajmował się matematyką (choć matematyka nie musiała być wyłącznie domeną jego zainteresowań).

 

Prace konkursowe uczniów powinny być przygotowane w formacie nie większym niż A3, dowolną techniką plastyczną. Każdy uczeń może zgłosić do Konkursu tylko jedną pracę.

 

Autorom najlepszych prac wybranych przez Komisję Konkursową Wydawnictwo przyzna następujące nagrody:

a) miejsca od 1 do 3 – każdy z uczniów otrzyma bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL Tune 770NC Bluetooth 5.3,

b) maksymalnie sześć wyróżnień dla uczniów – każde w postaci zestawu do rysowania o wartości do 100 złotych.

 

Prace (odpowiednio opisane) wraz z wypełnionym formularzem zgody rodzica / opiekuna należy dostarczyć do Pani Katarzyny Twardosz do 15 marca 2024 roku (piątek). Wzór formularza zgody rodzica / opiekuna na udział dziecka w konkursie i na przetwarzanie danych osobowych można uzyskać u Pani Twardosz lub Pani Kozyry- Ulman.

 

Regulamin konkursu - kliknij tutaj.

 

Zapraszamy do udziału! :)

 

plakat portret matematyka

Back to top