matematyczne talenty 1W poniedziałek 19 września 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 4 im. Św. Jadwigi Królowej w Myślenicach odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu „Matematyczne Talenty”. Konkurs odbył się 14 czerwca 2022 roku. Został zrealizowany w ramach projektu współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego „MAŁOPOLSKA! POSTAW NA EDUKACJĘ”.

Najważniejszym punktem spotkania podsumowującego był wykład profesora Krzysztofa Ciesielskiego z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Na spotkaniu obecny był burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, który wręczył laureatom i wyróżnionym statuetki i upominki. Dodatkowo każdy nagrodzony uczeń uzyskał prawo do bezpłatnego udziału w dziesięciu warsztatach matematycznych lub informatycznych (do wyboru) organizowanych przez Myślenicką Akademię Talentów.

Nagrodzeni uczniowie naszej szkoły, którzy uzyskali tytuł LAUREATA:

• Antoni Sawicki, klasa 4a
  • Małgorzata Dobosz, klasa 5b
  • Zofia Mucha, klasa 5b
  • Karol Jacek, klasa 6a
  • Michał Piwowarczyk, klasa 6a
  • Szymon Hodurek, klasa 7a
  • Miłosz Jacek

WYRÓŻNIENIA:

• Zuzanna Augustyn, klasa 4b
  • Tymon Czaplicki, klasa 4a
  • Piotr Stasik, klasa 4b