matematykaW czwartek 10 lutego 2022 roku odbędzie się etap szkolny konkursu matematycznego Krakowska Matematyka. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas V i VI szkół podstawowych województwa małopolskiego. Zadania konkursowe są dostosowane do poziomu wiekowego.

Tegoroczny temat konkursu: „Kraków znany i nieznany”

Regulamin konkursu: Regulamin_Krakowska_Matematyka.pdf

Etapy konkursu:

- szkolny – 10.02.2022 (45 minut) – w macierzystej szkole, początek konkursu 08:00

- wojewódzki – 25.03.2022 (75 minut) – w SP nr 148 oraz w SP nr 64 w Krakowie, początek konkursu 13:00

Zgłoszenia do konkursu przyjmuje pani Katarzyna Twardosz (do 4 lutego!). Informacje o konkursie dotyczące organizacji, przebiegu i wyników konkursu będą przekazywane przez stronę internetową www.krakowskamatematyka.malopolska.pl (również na tej stronie dostępne są zadania z poprzednich edycji).