azjaWszystkich uczniów serdecznie zapraszamy  do udziału w I Gminnym Turnieju Geograficznym pt. „Azja – kontynent kontrastów”. Organizowany jest on przez Zespół Placówek Oświatowych w Bysinie.Patronat nad konkursem objął Pan Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka.

 

Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń szkoły podstawowej. Konkurs odbywa się w dwóch etapach:

- pierwszy etap on-line w terminie 7 maja 2021 o godzinie 10:00

- drugi etap w terminie 21 maja 2021 o godzinie 9:00

 

Zgłoszenia prosimy kierować do pani Teresy Salawy do końca kwietnia. Wszelkie potrzebne informacje są dostępne w regulaminie konkursu na stronie szkoły z Bysiny - pod tym linkiem. Tam też znajdują się wszelkie potrzebne dokumenty do konkursu.

Serdecznie zapraszamy do udziału! :)

Back to top