mbp logoZapraszamy do kolejnego konkursu organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Myślenicach.

 

Najlepsze 2020 - konkurs na recenzję książki Miejskiej Biblioteki Publicznej im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice

 

Zadaniem Uczestnika konkursu jest zaprezentowanie książki przeczytanej (niekoniecznie wydanej!) w 2020 roku, która wywarła na nim największe wrażenie. Przeczytaj, napisz krótką recenzję, przynieś do biblioteki, lub prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najciekawsze teksty opublikujemy na Facebooku, stronie biblioteki i w innych mediach. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody.

Krótkie recenzje (max. 1 strona znormalizowanego maszynopisu) należy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 17.01.2021 r., w tytule wiadomości wpisując: Najlepsze 2020.

Prace konkursowe będą oceniane w kategoriach:

  • recenzja dziecięca (uczniowie klas I-VI szkół podstawowych),
  • recenzja młodzieżowa (uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych oraz szkół średnich),
  •  recenzja osoby dorosłej;
  • recenzja nauczyciela-wychowawcy, dotycząca książki dla dzieci lub młodzieży

 

Szczegóły oraz regulamin konkursu - KLIKNIJ TUTAJ.

 

najlepsze konkurs

Back to top