mysleniceBurmistrz Miasta i Gminy Myślenice zaprasza do wzięcia udziału w gminnym konkursie wiedzy pn."Zanieczyszczenia powietrza oraz ich wpływ na człowieka". Konkurs jest skierowany do uczniów klas V-VIII ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Myślenice.

 

 

 

Zapraszamy rodziców/opiekunów prawnych do zgłaszania dzieci w następujących kategoriach wiekowych:

uczniowie klas V-VI - limit 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń)

uczniowie klas VII-VIII - limit 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń)

 

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1 do regulaminu) a następnie wysłać w formie skanu/wyraźnego zdjęcia, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 4 marca 2024 r. do godziny 23.59 – decyduje kolejność zgłoszeń.

Konkurs wiedzy odbędzie się na podstawie wiedzy przekazanej poprzez film edukacyjny dostępny tylko w formie on-line pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=lM5jRE8QZFU [1]

oraz lektury publikacji dostępnej pod linkiem:

https://globalna.ceo.org.pl/wp-content/uploads/sites/4/2021/09/niska_emisja_material_merytoryczny_upd_0.pdf

[2] (tylko rozdziały: 1-4, 6) lub wydrukowanej dostępnej w biurze ekodoradców (pokój nr 2, UMiG Myślenice, ul. Rynek 8/9).

 

Konkurs wiedzy odbędzie się 18 marca 2024 r. w sali nr 13 w Urzędzie Miasta i Gminy Myślenice, ul. Rynek 8/9 w następującej kolejności:

* godz. 09.00 – klasy V-VI

* godz. 10.30 – klasy VII-VIII

 

Dla każdego uczestnika gwarantowane nagrody rzeczowe.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału!

 

Regulamin konkursu - kliknij tutaj.

Karta zgłoszenia - kliknij tutaj.

Back to top