matematyczne talenty 11„Z nauką za pan brat” czyli w poszukiwaniu matematycznych talentów. To drogowskaz konkursu „Matematyczne Talenty” realizowany przez Myślenicką Akademię Talentów w ramach projektu „Małopolska! Postaw na edukację” współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Jest to konkurs dla uczniów klas II – VII powiatu myślenickiego, który odbył się w czerwcu 2023r., a wyniki uczniowie poznali we wrześniu.  

 

W tegorocznej edycji konkursu „Matematyczne Talenty” uczestniczyło 705 uczniów z 23 szkół podstawowych. 36 uczniów otrzymało tytuł Laureata  oraz przyznano 71 Wyróżnień. Jesteśmy bardzo dumni z uczniów naszej szkoły, gdyż jako jedyna szkoła w powiecie mieliśmy 18 nagrodzonych uczniów, w tym 7 laureatów. 

 

Laureatami tegorocznej edycji zostali:

1. Wojciech Niemczura II klasa

2. Antoni Sawicki IV klasa

3. Piotr Stasik IV klasa

4. Tymon Czaplicki IV klasa

5. Michał Piwowarczyk VI klasa

6. Karol Jacek VI klasa

7. Szymon Hodurek VII klasa

 

Wyróżnienia otrzymali:

1. Anna Kasperek II klasa

2. Weronika Korzycka II klasa

3. Łukasz Sraga III klasa

4. Kacper Ordon III klasa

5. Wojciech Zięba IV klasa

6. Kajetan Adamów IV klasa

7. Zofia Mucha V klasa

8. Dawid Leńczowski VI klasa

9. Magdalena Drożdż VI klasa

10. Katarzyna Figuła VII klasa

11. Michał Sobczak VII klasa

 

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i życzymy im dalszych sukcesów! :)

 

Monika Kozyra-Ulman, Katarzyna Twardosz

 

matematyczne_talenty (1)
matematyczne_talenty (3)
matematyczne_talenty (6)
matematyczne_talenty (8)
matematyczne_talenty (10)
matematyczne_talenty (11)
matematyczne_talenty (14)

Back to top