mapa europyUczniowie z naszej szkoły w dniu 13 kwietnia wzięli udział w 1 etapie II Gminnego Turnieju Geograficznego pt. „Europa - kontynent starzejących się społeczeństw”. Turniej realizowany był dwuetapowo. W pierwszym etapie, który odbył się on-line uczestniczyło 145 uczniów z Gminy Myślenice.

 

 

W naszej szkole konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i w etapie szkolnym uczestniczyło 24 uczniów. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za udział i zaprezentowaną wiedzę na temat naszego kontynentu. Do drugiego etapu kwalifikowały się osoby z najwyższym wynikiem i maksymalnie mogły to być tylko 3 osoby ze szkoły.

 

W naszej szkole test najlepiej napisali i zakwalifikowali się do etapu finałowego uczniowie: Julia Wątor z klasy 8a, Weronika Mnichowska z klasy 7b i Szymon Hodurek z klasy 6a. W dniu 27 kwietnia w Zespole Placówek Oświatowych w Bysinie odbył się finał II Gminnego Turnieju Geograficznego pod honorowym patronem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki.

 

Uczniowie z naszej szkoły bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami konkursowymi i miło nam poinformować, że 2 osoby znalazły się w grupie uczniów nagrodzonych. Szymon Hodurek z klasy 6a , zdobył 1 miejsce w II Gminnym Turnieju Geograficznym natomiast Julia Wątor z klasy 8a wyróżnienie.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Teresa Salawa-Ogórek

 

konkurs1
konkurs2
konkurs3
konkurs4
konkurs7
konkurs9

Back to top