symbole narodoweSerdecznie zapraszam do udziału w II edycji konkursu fotograficznego pt. „Symbole narodowe w mojej okolicy”, organizowanego na terenie naszej szkoły. Celem konkursu jest podniesienie aktywności społeczności uczniowskiej w zakresie uchwycenia w obiektywie miejsc, w których możemy zobaczyć symbole narodowe na obszarze Miasta i Gminy Myślenice oraz promocja ich poprzez fotografię.

 

 

 

Prace konkursowe mają przedstawiać miejsca prezentujące symbole narodowe znajdujące się na terenie Miasta i Gminy Myślenice. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 1 fotografię konkursową- zdjęcie o rozmiarze 15x21cm, przyklejone na kartkę o formacie A4, posiadającą opis miejsca oraz nazwę miejscowości. Praca konkursowa musi posiadać z tyłu następujące informacje uczestnika: imię, nazwisko, klasa.

 

Fotografie konkursowe można składać u wychowawcy klasy do dnia 15.11.2021r. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły oraz podane do wiadomości wychowawcom klas.

 

Organizator konkursu:

mgr Edyta Baranek

Back to top