ortografiaW I Gminnym Konkursie Ortograficzno - Plastycznym „W Królestwie Zasad Ortograficznych” dla uczniów klas III - IV, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce, I miejsce zdobył uczeń naszej szkoły Patryk Nowotyński z klasy 3b.

Temat konkursu dotyczył wykonania plakatu promującego dowolną zasadę ortograficzną lub namawiającego do nauki ortografii. W konkursie wzięło udział 13 uczniów, którzy tworząc plakaty wykazali się zaangażowaniem, dużą pomysłowością i oryginalnością.

Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, który ufundował również nagrody dla laureatów.

WYNIKI KONKURSU:

I MIEJSCE - Patryk Nowotyński kl. III b - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach

II MIEJSCE - Piotr Sawicki kl. III - Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Osieczanach

III MIEJSCE - Szymon Kalisz kl. IV - Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Zasani

WYRÓŻNIENIA:

Patryk Szymoniak kl. IV - Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimiera Wielkiego w Zasani

Rima Chamidi kl. IV A - Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Krzyszkowicach

Galeria zdjęć na stronie szkoły w Bęczarce – kliknij tutaj.

Gratulujemy! :)

konkurs_ortograficzny_nagroda