wymiana ksiazekKlasy 3a i 3b w ramach zajęć z języka angielskiego wzięły udział w ogólnopolskim projekcie wymiany książkowej (Books Swap). Naszym partnerem była Szkoła Podstawowa im św. Jana Kantego w Ludźmierzu. Akcja polegała na wspólnym wykonaniu książki o swoim mieście i okolicy pod tytułem „Made in…”. Każde dziecko było autorem jednej strony / kartki, gdzie w dowolny sposób mogło przedstawić swoją okolicę, ciekawe miejsca, przysmaki.

 

Stworzona przez naszych uczniów książka została wysłana naszym kolegom. My również otrzymaliśmy wykonaną przez trzecioklasistów z Ludźmierza książeczkę, którą czytaliśmy i oglądaliśmy jeszcze na zajęciach online.

 

Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie mieli okazję nie tylko poznać najstarszą wieś na Podhalu, ale przede wszystkim poczuć smak obcowania z książką.

 

Ksiązki w formacie pdf oraz filmy z projektu - kliknij tutaj.

 

Zapraszamy do oglądania! :)

 

wymiana ksiazek plakat

Back to top