symbole narodoweSerdecznie zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym na terenie naszej szkoły.

Celem konkursu jest podniesienie aktywności społeczności uczniowskiej w zakresie uchwycenia w obiektywie miejsc, w którym możemy zobaczyć symbole narodowe na obszarze miasta i gminy Myślenice oraz promocja ich poprzez fotografię.

Prace konkursowe mają przedstawiać miejsca prezentujące symbole narodowe znajdujące się na terenie Miasta i Gminy Myślenice. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 1 fotografię konkursową- zdjęcie o rozmiarze 15x21cm, przyklejone na kartkę o formacie A4, posiadającą opis miejsca oraz nazwę miejscowości. Praca konkursowa musi posiadać z tyłu następujące informacje uczestnika imię, nazwisko, klasa.

Fotografie konkursowe można składać u wychowawcy klasy do dnia 20.11.2020r.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły oraz podane do wiadomości wychowawcom klas.

Organizator konkursu:

mgr Edyta Baranek