logo mysleniceUczniowie klas I-III szkół podstawowych z terenu Gminy Myślenice brali udział w konkursie plastycznym „Moje kochane Myślenice”. W poniedziałek 15 kwietnia w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach odbyło się wręczenie nagród.

Konkurs plastyczny „Moje kochane Myślenice” został zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Ostatecznie jury wyłoniło zwycięzców oraz wyróżnionych, którzy odebrali nagrody z rąk dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach, Agnieszki Kazaneckiej – Bylicy oraz burmistrza Miasta i Gminy Myślenice, Jarosława Szlachetki. Wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz upominków odbyło się podczas wernisażu wystawy prac przesłanych w konkursie zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Sztuki.

Miło nam poinformować, że III miejsce w konkursie zdobyła Łucja Nowotyńska z naszej szkoły.

Gratulujemy! :)

moje kochane myslenice