gminny konkurs plastyczny 2Rozstrzygnięty został Gminny Konkurs Plastyczny „Grzyby – skarby lasów” adresowany do uczniów klas I – III szkół podstawowych z terenu naszej gminy, który został objęty Honorowym Patronatem przez Pana Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetkę.

 

Na konkurs wpłynęły 54 prace z 17 szkół. Nasza uczennica Zuzanna Wawok z klasy IIa zdobyła wyróżnienie.

 

Wszystkie prace plastyczne zostały zaprezentowane na wystawie w Szkole Podstawowej nr 4 podczas uroczystego wręczenia nagród, jakie odbyło się 30. listopada z udziałem pana Mateusza Sudra – Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.

 

Zuzi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :)

gminny konkurs plastyczny (1)
gminny konkurs plastyczny (2)
gminny konkurs plastyczny (3)

zabela Jędrocha

Back to top