symbole narodoweChcielibyśmy poinformować, że konkurs fotograficzny dla klas I-III: „Symbole narodowe w mojej okolicy” – został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy spróbowali swoich sił i wzięli udział w konkursie. Jury w składzie: p. Edyta Baranek, p. Edyta Ptasińska- Figuła oraz p. Justyna Jania nagrodziło i wyróżniło najciekawsze i najbardziej pomysłowe prace.

 

Oto lista nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie osób:

 

I miejsce:

Wiktoria Hejmo z klasy 3b

 

II miejsce:

Michał  Muniak z klasy 2b

 

III miejsce:

Łukasz Bednrczyk z klasy 2b

 

Wyróżnione prace:

Emma Kania z klasy 2b

Anna Spytkowska z klasy 2b

Jakub Jokiel z klasy 1a

Zofia Suder z klasy 3a

Nina Edmond z klasy 1a

Oskar Piątek z klasy 1b

Bartosz Jeziorski z klasy 3a

 

Organizator konkursu:

Edyta Baranek

Back to top