coffeeCzy praca domowa musi być nudna? Nie! Przekonali się o tym uczniowie klas 1-3 naszej szkoły, którzy otrzymali niecodzienne zadanie domowe z języka angielskiego. Należało przedstawić wybrane słowo w języku angielskim za pomocą obrazu przy użyciu dowolnej techniki plastycznej.

 

Najciekawsze prace wzięły udział w wewnątrzszkolnym konkursie „My English Pictionary”. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców, ponieważ każda praca była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, a uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością.

 

Jury w składzie pani Irena Chwiej i pani Edyta Ptasińska–Figuła przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

 

I miejsce:

Basia Matoga 1a

Oliwier Kaperek 3b

 

II miejsce:

Amelka Leksander 1a

Marysia Dziadkowiec 1b

 

III miejsce:

Oskar Banowski 1a

Michał Muniak 1b

 

Wyróżnienia:

Kamil Banowski 1a

Weronika Korzycka 1b

Kacper Proszek 2a

Emilka Mika 2b

Florek Adamów 3a

Kuba Serafin 3a

Klara Syrek 3b

Gabryś Cygal 3b

 

Nagrodzone prace oraz pozostałe dzieła można podziwiać na korytarzu oraz w salach lekcyjnych, a na zwycięzców czekają dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Po rozstrzygnięciu konkursu każdy uczeń, w kilku prostych zdaniach w języku angielskim, prezentował swoją pracę przed kolegami i koleżankami z klasy. Uczniowie ćwiczyli nie tylko wypowiadanie się w języku obcym, ale także uczyli się jak występować publicznie i radzić sobie z tremą.

 

Zwycięzcom konkursu oraz pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy! :)

 

Irena Chwiej

 

coffee
coffee_chwiej (1)
coffee_chwiej (2)
coffee_chwiej (3)
coffee_chwiej (4)
coffee_chwiej (5)
coffee_chwiej (6)
coffee_chwiej (7)
coffee_chwiej (8)
coffee_chwiej (9)
coffee_chwiej (10)
coffee_chwiej (11)
coffee_chwiej (12)
coffee_chwiej (13)
coffee_chwiej (14)
coffee_chwiej (15)
coffee_chwiej (16)
coffee_chwiej (17)
coffee_chwiej (18)
coffee_chwiej (19)

 

Back to top