the spotW dniu 23.09 nasza klasa 8b w ramach poznania ciekawego zawodu odwiedziła podczas lekcji z wychowawcą jedną z myślenickich siłowni - The Spot, prowadzoną przez pana Roberta Kosteckiego.

Celem zajęć było przybliżenie nam zawodu Trenera Personalnego. Dzięki Dominice Sanowskiej - jednej z trenerów - działającej na siłowni udało się nam zdobyć nieco wiedzy w tym temacie. Dominika opowiedziała nam krótką historię swojej drogi do bycia Trenerem. Wyjaśniła jakie kursy i szkolenia trzeba zrobić, ale przede wszystkim jakie cechy musi posiadać osoba, która chce uzyskać tytuł Trenera Personalnego. Następnie pod okiem Pani Trener wykonaliśmy wspólnie kilka podstawowych ćwiczeń, a na koniec spotkania, każdy miał możliwość zadania pytania odnośnie pracy Trenera Personalnego.

Wróciliśmy z siłowni uśmiechnięci i naładowani pozytywną energią. Mnie było szczególnie miło, ponieważ Dominika jest moją siostrą oraz absolwentką naszej szkoły, która na ostatnich Mistrzostwach Polski w Trójboju siłowym zdobyła trzecie miejsce. Warto ćwiczyć dla zdrowia i sylwetki!

Bartek Miarczyński

spot (2)