mysleniceTak jak w poprzednim roku nasza szkoła bierze udział w projekcie „Szkoła na narty - edycja 2024”. Rekrutacja w szkołach rozpoczyna się w dniu 18.01.2024 (czwartek) i trwa do dnia 23.01.2024 (wtorek - 4 dni robocze), z możliwością przedłużenia tego terminu, gdyby grupa się nie utworzyła.

Projekt dotyczy zajęć sportowych w okresie ferii zimowych.

Adresaci programu:

Uczniowie klas I do VIII szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy  Myślenice, dla których organem prowadzącym jest Gmina Myślenice – 100 uczestników, nieumiejących jeździć na nartach oraz tych uczniów którzy nie korzystali z nauki jazdy na nartach w projekcie „Szkoła na narty” w poprzedniej edycji - decyduje kolejność zgłoszeń.

Miejsce realizacji projektu:

Stacja Narciarska Myślenice Sport Arena

u. Jodłowa 1F, 32-400 Myślenice

Górka Wrażeń - stok dla początkujących

Ilość godzin kursu: 5 wyjazdów w tygodniu po 2 godziny od poniedziałku do piątku.

Wymagana liczba uczniów z danej szkoły, która zgłasza udział w projekcie wynosi 5 lub 10 uczestników. Liczba ta wynika z organizacji opieki nauczyciela podczas przejazdu oraz podczas zajęć na stoku, a także organizacji dowozu i odwozu ze stoku przez przewoźnika.

Jak w roku ubiegłym będzie zapewniony transport spod szkoły, jak również dyrektor szkoły wyznaczy opiekuna grupy.

Projekt skierowany jest dla uczniów klas 1 do 8.

Cena: 500 zł/os

Zgłoszenia przyjmuje Pani mgr Anita Wygona - Wątor przez dziennik elektroniczny Librus.

Regulamin "Szkoła na narty" - kliknij tutaj.

Deklaracja dla rodzica - kliknij tutaj.

Zapraszamy do udziału! :)

szkola na narty24