szachyMyślenicka Akademia Talentów zaprasza uczniów na Mikołajkowy Turniej Szachowy, który odbędzie się 2-3 grudnia 2023r. w Myślenicach w Szkole Podstawowej nr 4.

Grupa dzieci do lat 12 gra w sobotę (osobny podział na grupy do lat 8,10,12), grupa w wieku 13 lat i starsi rozgrywają partie szachowe w niedzielę.

Zapisów dokonują indywidualnie rodzice pod adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., albo pod nr tel. 607 808 466 w formie sms (wysyłając imię i nazwisko oraz rok urodzenia + miejscowość jaką reprezentuje). Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Mile widziane czapeczki św. Mikołaja, świąteczne sweterki, opaski i inne gadżety. Dla każdego dziecka do lat 14 św. Mikołaj przewidział paczkę mikołajkową. Na sali będzie dostępny bufet z tostami, napojami i drożdżówkami.

Regulamin Turnieju Szachowego – kliknij tutaj.