znaki drogowe12 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Myślenicach odbył się Etap Gminny Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Reprezentcja naszej szkoły zajęła w turnieju III miejsce.

Konkurs składał się z trzech konkurencji. W pierwszym  etapie uczniowie rozwiązywali testy ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz okreslania pierwszeństwa przejazdu. Drugą konkurencją było miasteczko ruchu drogowego- tutaj uczniowie zgodnie z przepisami ruchu drogowego musieli osiągnąć 3 wcześniej wylosowane punkty kontrolne. Uczniowie rywalizowali również na torze sprawnościowym, gdzie musieli się wykazać umiejętnościami znakomitego opanowania roweru.

Naszą szkołę reprezentowali: Danuta Maślak, Małgorzata Dobosz, Kamil Jaroń oraz Dominik Baran. Opiekunem uczniów był Pan Zdzisław Mirek.

Serdecznie gratulujemy! :)

Link do galerii zdjęć - kliknij tutaj.

brd23 gmina