2We wtorek 7 marca uczniowie naszej szkoły w składzie Anna Kasperek, Elżbieta Matoga i Mateusz Zając reprezentowali Powiat Myślenicki w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży w narciarstwie alpejskim. Zawody odbywały się w Kluszkowcach, honorowy patronat nad zawodami objął Wojewoda Małopolski.

 

 

 

Celem zawodów jest popularyzacja narciarstwa alpejskiego wśród młodzieży. Organizatorzy zawodów to Małopolski Szkolny Związek Sportowy, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, Ośrodek Narciarski CZORSZTYN SKI.

 

W każdej kategorii dziewcząt i chłopców startowało 60 zawodników. Konkurencja była duża, jednak Matusz Zając stanął na podium i wywalczył bardzo dobre III miejsce. Dziewczynki zajęły miejsca w połowie stawki, Elżbieta Matoga 26 miejsce, a Anna Kasperek 27.

 

Drużynowo Powiat Myślenicki zajął IV miejsce, czyli tuż za podium.

 

GRATULUJEMY NASZYM NARCIARZOM I ŻYCZYMY DALSZEGO ROZWIJANIA PASJI NARCIARSKIEJ!

 

Anita Wygona-Wątor

 

1
2
3
4
5
6

Back to top