W styczniu, w naszej szkole przeprowadziliśmy zbiórkę artykułów z przeznaczeniem na pomoc dla krakowskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Akcja zakończyła się pomyślnie dzięki zaangażowaniu wielu uczniów. Właśnie otrzymaliśmy wcześniej zapowiedzianą informację na temat przekazania darów do schroniska od autorów projektu „Zwolnieni z teorii”, oto ona:

„W ubiegły piątek, 7 lutego , przekazaliśmy dary ze zbiórki do krakowskiego schroniska. Dziękujemy wszystkim za włączenie się w jakikolwiek sposób w naszą akcję. Szczególnie dziękujemy Szkolnemu Wolontariatowi Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach za przeprowadzenie zbiórki w naszym imieniu. Sprawiliście radość nie tylko nam, ale przede wszystkim zwierzętom. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę na Facebook-u „Smile Maker”, gdzie można obejrzeć relację z przekazania darów do schroniska”.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę i pomoc! :)

Szkolny Wolontariat

zwierzeta (0)
zwierzeta (1)
zwierzeta (2)
zwierzeta (3)
zwierzeta (5)
zwierzeta (6)
zwierzeta (7)
zwierzeta 8
zwierzeta 9
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Back to top