IMG 3823

W dniu 05.11.2019r. zostały podsumowane wyniki szkolnych konkursów, które miały miejsce w naszej szkole w ramach „Odblaskowej szkoły”. Wyróżnieni uczniowie zostali obdarowani prezentami, które ufundował Pan Dyrektor Tadeusz Jarząbek.

W konkursie wiedzy pod hasłem „Znam przepisy ruchu drogowego” wzięli udział wszyscy uczniowie klas I-II. Nagrodzeni zostali:

Klasa IA

Milena Kasperek, Julia Pilch, Jakub Zetlerowicz, Kinga Przała, Tymon Czaplicki, Jakub Serafin, Bianka Bergiel, Kajetan Adamów

Klasa IB

Jakub Błażej, Dariusz Góralik, Jagoda Sałapat, Julia Zając, Kornelia Pyrtek, Piotr Tondera, Weronika Hebda, Zuzanna Augustyn, Aleksandra Szymska

Klasa IIA

Antoni Hołuj, Aleksandra Gwóźdź, Emilia Klakla, Zuzanna Ryś, Dominik Baran, Kamil Jaroń, Cecylia Malczewska, Maksymilian Jacek

W konkursie muzycznym „Piosenki o ruchu drogowym” mogli uczestniczyć uczniowie klas: I-II. Konkurs miał charakter otwartego przeglądu, w którym wystąpić mogli indywidualni wykonawcy lub zespoły muzyczne.

W kategorii cała klasa- I nagrodę otrzymała klas 2A za piosenkę „Trzy kolory”

W kategorii grupa- I nagrodę otrzymała klasa IA za piosenkę „Przepisowy ruch drogowy”

W kategorii duety –I nagrodę otrzymała z klasy IB Oliwia Podmokły oraz Zuzanna Augustyn za piosenkę „Halo panie policjancie”

W kategorii soliści –I nagrodę otrzymała z klasy IIA Antoni Hołuj za utwór autorski

Wyróżnienia otrzymali:

Kornelia Pyrtek z klasy IB za piosenkę „O ruchu drogowym”

Julia Zając z klasy IB za piosenkę „112 numer alarmowy”

W konkursie plastycznym pt. ”Bezpieczna droga do szkoły” nagrodzeni zostali:

I miejsce Emilia Klakla, Łucja Grochol, Julia Pilch, Zuzanna Ryś

II miejsce Mateusz Łachański

III miejsce Michał Świdergał, Władysław Pawlikowski

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!