aquariusDrodzy Rodzice dzieci uczęszczających do klas I-III

Informujemy, że dnia 18 sierpnia 2023 r. rusza rekrutacja do kolejnej edycji projektu "Już pływam" i potrwa ona do 28 sierpnia 2023 r. do godz. 15:00. Rodzice dzieci chętnych wziąć udział w Programie zobowiązani będą wypełnić formularz zgłoszeniowy (on-line), który dostępny będzie pod linkiem wskazanym przez organizatora w dniu naboru.

Liczba miejsc ograniczona. Nabór na zajęcia potrwa do dnia 28.08.2023 r. lub do osiągnięcia wymaganej liczby uczestników. Organizator zajęć przewiduje utworzenie 10 grup szkoleniowych po 15 osób. Zajęcia odbywać się będą od września do grudnia (w weekendy) wg ustalonego harmonogramu.

Koszt jednorazowy dla rodzica to 100 zł za cały cykl szkolenia tj. 15 prowadzonych przez instruktorów nauki pływania (cena zawiera opłatę za wejście na basen).

Szczegółowe informacje o realizacji projektu Już Pływam można uzyskać:

- osobiście w miejscu realizacji projektu:

Kryta Pływalnia MOKiS - Aquarius

ul. Ogrodowa 19

32-400 Myślenice

- na stronie internetowej https://basen.myslenice.pl/