telefon ekologiaZakład Utylizacji Odpadów w Myślenicach ogłosił kolejną edycję konkursu . Akcja będzie trwała od 15 października 2024r. do 15 maja 2025r.

Zbieramy:

- plastikowe butelki PET (zgniecione),
- plastikowe zakrętki,
- makulaturę związaną w paczki,
- drobny sprzęt elektryczny i elektroniczny (kompletny),
- baterie,
- puszki aluminiowe (zgniecione).

Wszystkie surowce muszą być zważone (zbieramy na wagę nie na sztuki !).

Posegregowane, spakowane, zważone i podpisane odpady składujemy w kantorku (koło stojaków na rowery) i informujemy o tym Panią woźną lub Pana konserwatora. Informacje (pisemną): imię, nazwisko, klasa, rodzaj surowca, waga oraz data - uczniowie klas 1 – 3 przekazują wychowawcy klasy, a uczniowie klas 4 -8 osobie wyznaczonej przez wychowawcę.

Koordynatorem akcji w szkole jest pani Krystyna Oliwa, która udziela wszelkich informacji na jej temat. Uczniowie za udział w akcji co miesiąc otrzymają pochwały, a na jej zakończenie jak co roku przewidywane są nagrody indywidualne i słodycze dla najlepszej klasy.

Regulamin Akcja Segregacja – kliknij tutaj.