biblioteka228 maja 2020 odbył się finał powiatowy Wielkiej Ligi Czytelników. Uczestniczyło w nim troje uczniów z naszej szkoły, którzy pisali test sprawdzający znajomość  treści książki Dominika Wieczorkiewicza „Hulajnogą przez Smoczą Wyspę”.

Z radością pragniemy ogłosić, że Mistrzem Powiatu został Aleksander Chlipała (klasa 2A). Katarzyna Figuła i Jakub Jąkała (oboje z klasy 4A)  zostali I Wicemistrzami Powiatu.

Sukces ten poprzedzony był kilkumiesięczną pracą i wynika z samodzielnego, gruntownego przygotowania do konkursu.Test był bardzo trudny, wymagał dobrej pamięci, koncentracji i refleksu. Sprawność czytelnicza naszych reprezentantów była na najwyższym poziomie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i podziwiamy ich umiejętności. Wyrazy wdzięczności kierujemy do rodziców, którzy pomogli w organizacji konkursu i motywowali do pracy. 

Back to top