rozwoj czytelnictwaZ radością informujemy, że nasza szkoła została beneficjentem Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Uzyskaliśmy wsparcie finansowe wysokości 15.000 zł na zakup nowości książkowych i wyposażenia do biblioteki szkolnej. Program będzie realizowany w roku szkolnym 2024/2025.

 

Aby w pełni wykorzystać jego potencjał, potrzebna jest dobra współpraca uczniów, rodziców i nauczycieli. Do końca roku szkolnego 2023/2024 tworzymy listę planowanych zakupów książkowych. Lista ta powstaje w konsultacji z uczniami, ich rodzicami oraz nauczycielami. Realizacja zakupów w ramach programu zakończona zostanie w grudniu 2024 r, promocja nowości książkowych odbywać się będzie do końca roku szkolnego 2024/2025.

 

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w planowaniu zakupów oraz konkursach, akcjach i imprezach czytelniczych.    Wszelkie propozycje i sugestie można zgłaszać w bibliotece szkolnej osobiście lub poprzez wiadomość w Librusie. Zapraszamy do kontaktu!

 

Anna Pitak

biblioteka szkolna

 

biblioteka 2024

Back to top