biblioteka2Tegoroczna edycja konkursu bibliotecznego „W świecie książek” cieszyła się ogromnym powodzeniem, szczególnie wśród uczniów klas 1-3. W eliminacjach szkolnych wzięło udział 38 uczniów. Przekazane prace plastyczne są bardzo kreatywne i po prostu piękne. Można je obejrzeć na wystawie.

Do etapu gminnego szkoła może wytypować jedynie dwie prace z każdej kategorii wiekowej. Był to nie lada problem, ponieważ wszystkie prace są bardzo ciekawe i wiele z nich zasługuje na szczególne uznanie. Po długich obradach jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

Klasy 1 - 3 Portret bohatera mitologicznego.

Nina Szczerbaniuk 2B - I miejsce – praca zakwalifikowana do etapu gminnego

Amelia Błachut 3A – I miejsce - praca zakwalifikowana do etapu gminnego

Emilia Kaczorowska 2B – II miejsce

Wiktoria Niepsuj 2A – II miejsce

Magdalena Matoga 3A – III miejsce

Agnieszka Buchta 1B – III miejsce

Klasy 4 - 6 Scena z mitologii.

Magdalena Drożdż 5A - I miejsce – praca zakwalifikowana do etapu gminnego

Patryk Nowotyński 4B - I miejsce – praca zakwalifikowana do etapu gminnego

Klasy 7 - 8 Motywy mitologiczne w literaturze – prezentacja multimedialna.

Wasyl Shyptur 8A – I miejsce - praca zakwalifikowana do etapu gminnego

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie i kreatywność. Mamy nadzieję, że dzięki udziałowi w konkursie rozbudziliście u siebie zainteresowanie mitologią.

Anna Pitak