portret mamy2„Jest takie imię na świecie,

To imię najdroższe – MATKA,

Najmilsze sercu każdemu…”

Autor nieznany

W ramach obchodów Dnia Matki, świetlica szkolna zorganizowała konkurs plastyczny pt. „Portret mojej Mamy”. Konkurs miał na celu uwrażliwienie dzieci na potrzebę okazywania uczuć swoim najbliższym, zwłaszcza mamie, która troszczy się i - mimo codziennych zajęć    i różnych obowiązków - dba o każde dziecko; zachęcał również do okazywania mamie wdzięczności, miłości i szacunku za jej opiekę, troskę i za trud dbania o rodzinę.

Uczestnicy konkursu wykorzystując technikę kolażu, mieli sportretować swoją mamę. Efekty tych działań można zobaczyć na pokonkursowej wystawie prac zorganizowanej na dolnym korytarzu w szkole lub online pod tym linkiem.

Niniejszym przedstawiamy Laureatów Konkursu Świetlicowego „Portret mojej Mamy”:

I miejsce: Maksymilian Jacek kl. IIIa

II miejsce:Amelia Szczurek kl. IIb

III miejsce: Aleksander Chlipała kl. IIIa

Wyróżnienie: Julia Pilch kl. IIa,  Jan Szymoniak kl. IIb

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych pomysłów oraz dalszych sukcesów.

Natomiast Wam – Kochane Mamy, dziękując za matczyną odwagę, miłość, cierpliwość, dobroć oraz zrozumienie, życzymy zdrowia, pomyślności, uśmiechu i wielu radosnych chwil.

„Dziękuję Ci Mamo za wszystko, Za uśmiech, matczyne pieszczoty,

Za to żeś Matką moją, Bądź dla mnie klejnotem złotym…”

Autor nieznany

Opracowała: